Auto&Tech - Kosova Sot

Ēka po kėrkojnė kosovarėt nė Google – Top 10 kėrkimet e tyre

Auto&Tech >

Kjo është lista e cila na tregon se për çfarë janë të interesuar kosovarët më së shumti në 30 ditët e fundit. Listën e paraprinë Gjirafa Stupcat, kjo tregon edhe një...

22 orë e 45 minuta më parë

4 modele tė xhipave me mė sė shumti teknologji nė treg

1. Modeli "Volvo XC90" ka shumë hapësirë dhe...

18 orë e 45 minuta më parë

Risia "BMW M4 CS ", me 454 kuaj fuqi dhe 32 kilogramė mė e lehtė

Prodhuesi i veturave "BMW" ka lansuar një model shumë...

18 orë e 48 minuta më parë
Më shumë