< Auto&Tech - Kosova Sot

Huawei Mate 10 Pro, shitje rekord nė Evropė

Auto&Tech >

Huawei prezantoi në Gjermani krahas Mate 10. Flagshipi kishte një detyrë të vështirë, të shitej gjatë periudhës kur Galaxy Note 8 dhe iPhone X bëjnë kërdinë me shitjet. Por...

14 orë e 22 minuta më parë

Galaxy S6 bėhet me Android Oreo

14 orë e 46 minuta më parë

RISIA "JEEP COMPASS SUV 2017"

20 orë e 10 minuta më parë

Jailbreak i iPhone ka marrė fund

iOS 11 ka debutuar prej tre muajsh dhe ende nuk ka një jailbreak për...

20 orë e 31 minuta më parë

Intel braktis BIOS nė favor tė UEFI nė 2020-ėn

Por me klasin 3 të UEFI, sistemi do të braktisë modulet e vjetra...

20 orë e 41 minuta më parë
Më shumë