Dashuri - Kosova Sot
Dashuri
Dashuri

Roman dashurie: Kur dashurohesh nė njė mashkull mė tė ri (46)

Jeta e saj përsëri ishte ajo e vjetra, por aty mungonin ngjyrat e gëzueshme, mungonte ajo që ai djalë kishte sjellë me paraqitjen e vet. Tani kishte filluar të humbte peshë, që të binte në depresion dhe të fliste tepër pak. Shpresa e përcillte e shqetësuar gjatë tërë kohës. Nuk e këshillonte asgjë, nuk e përmendte Ilirin, por e analizonte në atë mënyrë sa që edhe i verbri do ta vërente. Një ditë,...

Dashuri

Rrėfehet 29 vjeēarja: Kolegu i punės mė dha seksin mė tė mirė nė jetė, pasi i dashuri...

Një vajzë 29 vjeçare ka rrëfyer për The Sun se ka bërë seks me...

Dashuri

ME KĖTA NUK DO TA GJENI KURRĖ LUMTURINĖ

Edhe pse secila femër e di llojin e vet të mashkullit që e dëshiron, këta...

Dashuri

Rrėfimi i 33-vjeēarit: Kam bėrė seks tė ēmendur me motrėn e gruas, por jam shokuar kur kuptova qė...

Një burrë 33-vjeçar ka rrëfyer për “The Sun”, historinë...

Dashuri

Kėto femra bėjnė seks mė shumė, mėsoni cilat janė ato

Tingëllon paradoksale, por gjoja është e saktë. Lexoni për...

Dashuri

Ngjarje e vėrtetė: Ata mė shfrytėzonin, por fajin e kisha vetė (6)

Ditën tjetër, Blerimi po më priste në restorant me një buqetë...

Dashuri

Roman dashurie: Kur dashurohesh nė njė mashkull mė tė ri (44)

Kapitulli i njëzetetretë Gjithçka ishte në vendin e vet. Infermierja e re, e...

Dashuri

Historia trishtuese e nėnės sė njė fėmije: U shokova nga ajo qė pashė nė telefonin e tė dashurit...

Një 24-vjeçare ka rrëfyer për “The Sun” historinë e saj...

më të lexuarat

1.

Kapen duke bėrė seks...

21 orë e 11 minuta më parë
2.

Rrėfimi i 33-vjeēari...

22 orë e 44 minuta më parë
3.

Rrėfehet 28 vjeēari:...

16 orë e 35 minuta më parë
4.

Bėra seks me ish tė ...

22 orë e 28 minuta më parë
5.

Ngjarje e vėrtetė: A...

51 minuta më parë

instagram

Më shumë