Dashuri - Kosova Sot
Dashuri
Dashuri

Ngjarje e vėrtetė: Si mė ktheu nė jetė vajza, pas fatkeqėsisė nė trafik (3)

Por, ai nuk më dëgjoi dhe vazhdoi të qante, duke mos pushuar së përsërituri fjalinë, nga e cila më pëlciste zemra: - Rri me mua, Jehona! Nuk dija sesi ta ngushëlloja, nuk kisha me çka. Naimi nuk mund ta dëgjonte zërin tim e as të ndiente prekjet e mia. - Mami, mami, ku je? Kam frikë! Zëri i vajzës sime më rrëqethi. Si e pamend fillova të shikoja përreth meje dhe, papritmas, sikur të isha duke shikuar nëpër një xham...

Dashuri

Roman dashurie: Vejusha (33)

Kishte ditë kur nuk mendonte rreth Enverit, por ato ditë ishin aq të rralla dhe plot...

Dashuri

9 burra tė divorcuar kanė vetėm 1 kėshillė pėr ēiftet para martesės

“Më mirë ta kemi njohur dashurinë dhe ta humbasim, se sa të jetojmë...

Dashuri

Ngjarje e vėrtetė: Si mė ktheu nė jetė vajza pas fatkeqėsisė nė trafik (2)

Në fillim ndryshim mezi vërehej, e më pas filloi që të shprehej...

Dashuri

Roman dashurie: Vejusha (32)

- Lehtë? E kam fituar lehtë? Dëshiron të thuash, burri më vdiq dhe...

Dashuri

Mėnyrat pėr tė rregulluar pėrsėri marrėdhėnien tuaj

Shumë çifte hasen me probleme të ndryshme gjatë marrëdhënies...

Dashuri

Ngjarje e vėrtetė: Si mė ktheu nė jetė vajza pas fatkeqėsisė nė trafik (1)

Binte shumë shi dhe trafiku në qytet ishte në kaos më të madh se...

Dashuri

Roman dashurie: Vejusha (31)

Kur doli ai nga zyra, Lumja u ngrit shpejt dhe filloi që të vallëzojë....

më të lexuarat

1.

Ngjarje e vėrtetė: S...

8 orë e 29 minuta më parë
2.

Ngjarje e vėrtetė: N...

10 orë e 47 minuta më parë
3.

Ngjarje e vėrtetė: N...

11 orë e 6 minuta më parë
4.

A ta shkurton martes...

14 orë e 14 minuta më parë
5.

Ngjarje e vėrtetė: S...

9 orë e 54 minuta më parë

instagram

Më shumë