Zhvishet Afërdita Dreshaj - Elita Story - Kosova Sot
Zhvishet Afërdita Dreshaj

Zhvishet Afërdita Dreshaj

Modelja dhe këngëtarja seksi Afërdita Dreshaj, vazhon  t'i 'trondit' ndjekësit e saj në rrjetet sociale, me linjat perfekte.

 

 

(Kosova Sot)

16 orë e 29 minuta më parë
Ndërlidhur
17/10/18