Femra - Kosova Sot
Femra
Femra

Pėr 72 orė, poret e thella nė fytyrė zhduken: Krejt ēfarė ju duhet i keni nė kuzhinė

Shumë persona kanë telashe me lëkurën. Problem i shpeshtë është shfaqja e rrudhave të thella në fytyrë. Në këtë artikull ju ofrojmë disa këshilla që ndihmojnë te ky problem. Mos aplikoni shumë pudër, sepse ashtu nuk rregulloni gjë. Më mirë të përdorni ndonjë maskë të shëndetshme për fytyrë. Mos përdorni preparate kimike që ju bëjnë dëm, por ja disa ide natyrale për...

Femra

Mėnyrat se si tė kujdesemi pėr sytė

Lodhja dhe skuqja e syve janë ndër simptomat më të shpeshta që ndeshim...

Femra

Zgjidhni dorėn mė tė bukur tė Fatimes, ajo zbulon karakterin tuaj kryesor dhe sfidat nė jetė

Dora e Fatimes dhe Hamsa janë figurë mbrojtëse që lidhet me strehim, pasuri dhe...

Femra

NGJYRA HIT E VITIT 2018 - ULTRA VJOLLCĖ!

Nuanca dramatike provokuese, ultra vjollcë paraqet origjinalitet, risi dhe mendim vizionar...

Femra

Dėshironi tė bėheni me djalė? Ja ēfarė duhet tė hani

Me të tjerave këshillohet që të mos shmanget asnjëherë mëngjesi...

Femra

TRENDĖT KRYESORĖ TĖ MODĖS PĖR VITIN 2018

Nëse jeni duke përgatitur për shoping për sezonin e ri, atëherë...

Femra

Avokado pėr flokė tė trashė dhe me shkėlqim

Shumica e zonjave që tashmë janë bindur në fuqitë magjike të avokados...

Femra

Ju janė shfaqur rrudhat e para? Kjo ėshtė mėnyra se si t’i reduktoni

A e keni ditur që kakao është pije e cila natyrshëm zvogëlon...

më të lexuarat

1.

Zgjidhni dorėn mė tė...

13 orë e 19 minuta më parë
2.

Dėshironi tė bėheni ...

9 orë e 20 minuta më parë
3.

Ju janė shfaqur rrud...

17 orë e 11 minuta më parë
4.

ME MJALTĖ ARRINI TEN...

4 minuta më parë
5.

Pėr 72 orė, poret e ...

13 orë e 2 minuta më parë

instagram

Më shumë