Femra - Kosova Sot
Femra
Femra

SI TA RREGULLONI 'BISHTKALIN' E PËRSOSUR?

1. I thani flokët mirë. Krijoni një shkëputje dhe me shkumë strukturoni rrënjët e flokëve para se t'i lyeni flokët me xhel. Shkumën e vendosni në rrënjë para se me krehër ta shpërndani nëpër flokë. Në mënyrë delikate krihni flokët. Kjo shkumë për volum do ta mbajë gjithë stilin e flokëve. "Këtë do ta arrini nëse flokët i lyeni prapa veshit sikurse që meshkujt bëjnë me...

Femra

KËSHILLA PËR GRIM PËR FUND TË VERËS

Derisa ende jemi duke u kënaqur me ditët e ngrohta të verës mund t'i...

Femra

Këtej e tutje mos e hidhni në plehra lëkurën e bananes, është shumë e dobishme për regjimin tuaj të bukurisë

Me siguri asnjëherë nuk e keni menduar se lëkura e bananes është...

Femra

PËRDORIMI I LËVORES DHE FARAVE TË SHEGËS NË KUJDESIN NDAJ LËKURËS

Shega cilësohet si 'pema e parajsës' për shkak të numrit të madh...

Femra

5 truke të thjeshta që do e bëjnë flokun tuaj më të butë

Flokët e butë janë ëndrra e shumë vajzave. Por nëse ju i dizejnoni me...

Femra

ILAÇET NATYRALE QË PARANDALOJNË PLAKJEN E LËKURËS SUAJ

Ilaçet natyrale, të cilat i kemi renditur më poshtë, do t'ju...

Femra

MASKË ME QOKOLLATË PËR FYTYRË

Edhe pse shumica prej jush pëlqejnë shumë për të ngrënë...

Femra

Pse nuk duhet të vendosni kurrë vaj kokosi në fytyrën tuaj!

Sidomos nëse vuani nga aknet… Kohët e fundit, vaj kokosi është...

më të lexuarat

1.

Pse nuk duhet të ve...

19 orë e 21 minuta më parë
2.

Të drejtosh flokët...

2 orë e 51 minuta më parë
3.

KURA SHTËPIAKE PËR...

21 orë e 2 minuta më parë
4.

Trendi i ri i çudit...

3 orë e 17 minuta më parë
5.

ILAÇI NATYRAL PËR ...

19 orë e 10 minuta më parë

instagram

Më shumë