< Kosova Sot

Milionerėt e krimit i shpėtojnė ligjit

Lajme >

LIDHJET MAFIO-POLITIKE DEGRADOJNË SHTETIN Prokuroria hesht dyshimet serioze për shpëlarjen e parave nga pushtetarët "Si rezultat i kapjes së shtetit po ndodh që korporatat e mëdha në Kosovë dhe...

Cilësia e Ajrit

Paparazzi

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

Editoriali

​Protestė kundėr dėnimit politik ndaj Grupit tė Kumanovės

Më 28 nëntor mbahet protestë gjithëpopullore në...

Erdogan nė Greqi, vizita e parė e njė presidenti turk pas 65 vitesh

Recep Tayyip Erdogan do të udhëtojë në ditët e...

Ku zuri fill Gjykata Speciale dhe pse pikėrisht Trendafilova?

Fillet e Gjykatës Speciale datojnë vite më herët....

Gjykata cakton njė muaj paraburgim pėr serbin e dyshuar pėr krime nė Krushė tė Vogėl

Gjykata Themelore e Prizrenit ka konfirmuar se i ka caktuar një muaj...

Sėmundja e shndėrroi gruan NĖ NJĖ STATUJĖ TĖ GJALLĖ

Të dridhurat e dhunshme përfshijnë trupin e një gruaje deri...

Zvicra ndan 1.1 miliard euro pėr shtetet e lindjes

Qeveria zvicerane njoftoi sot se pranonte akordimin e më shumë se...

1 EURO =

0.00

USD

0.00

ALL

0.00

GBP

0.00

CHF

0.00

CNY

0.00

JPY

0.00

INR

0.00

AUD

0.00

TRY

0.00

AED

Botimi i sotëm

PTK images

Top Kosova Radio

Top Kosova Radio

A duhet hapur dosjet se kush kanė qenė dhe janė spiunė tė UDB-sė nė Kosovė?

 • Po
 • Jo

   Rrėfehet i penduari: Killerat shqiptarė vranė bosin famėkeq, mafia iu siguroi …

   Vrasja e bosit kalabrez Francesco Scrugli në Vibo Valentina...

   VIP

   Bleona me njė dedikim prekės pėr prindėrit (Foto)

   Bleona ka mbushur faqet rozë për pozat e saja të nxehta, transmeton Kosova Sot Online. Bukuroshja kësaj here na ka ardhur me një dedikim prekës për prindërit e saj, të cilët ajo i vlerëson si mbështetja më e madhe në jetë. Bleona ka postuar një foto në Instagram ku shihen dy prindërit e saj, ndërkohë që i ka falenderuar për gjithçka që kanë sakrifikuar që e bija e tyre të arrijë lartë e më...

   VIP

   Aktorja turke nė prag tė martesės, merr propozimin e ėndrrave

   Ajo ka luajtur rolin e Sulltaneshës Hyrem, duke u kthyer në një nga aktoret më...

   VIP

   Vesa Luma ti merr sytė nga bukuria (Foto)

   Këngëtarja e njohur Vesa Luma, edhe pse ndoshta nuk është shumë...

   VIP

   Modelja mė e paguar e vitit

   Kendall Jenner ka larguar nga maja e listës Gisele-n si modelja më e paguar për...

   Reēeta

   Receta e Cekės - Oblandė e mbushur me pemė tė thara

   Përbërësit:  1 fletë oblande, 100 gr zhele bonbone, 100 gr...

   Femra

   Reduktoni madhėsinė e poreve tuaja me kėto 5 ilaēe natyrale

   Pos se reduktojnë madhësinë e poreve, këto përgatitje natyrale po ashtu...

   Shėndetėsia

   INFLAMACIONI I FYTIT - ILAĒET NATYRALE QĖ NDIHMOJNĖ

   Provoni këto mënyra natyrale që ju mundësojnë zbutjen e dhimbjeve në...

   Shėndetėsia

   Vetitė shėruese tė lenteve

   Lentet janë përplot me hekur dhe minerale të tjera, kanë edhe fibra, por...

   Sport
   • Koln 1-0 Arsenal, notat e lojtarėve (Foto)

    Kolni ka befasuar Arsenalin duke e mposhtur me rezultat minimal 1-0. Arsenali është mposhtur nga gjermanët e Kolnit në ndeshjen e vlefshme për grupet e Ligës së Evropës, por kjo humbje nuk e ka penguar...

    Më Shumë
   • Panucci: Do tė ketė 5-6 prurje tė reja nė Kombėtare

    Panucci thotë se në mars do të vijnë 5-6 futbollistë të rinj të cilët edhe mund të veshin më gjatë fanellën kuq e zi nëse veçse tregojnë vetën. Trajneri i...

    Më Shumë
   • Skėnderbeu – Dynamo Kiev, formacionet zyrtare

    Skuadra e vetme shqiptare, Skënderbeu do ta zhvillojë edhe ndeshjen e pestë në Ligën e Evropës. Korçarët janë nikoqir të skuadrës së famshme ukrainase, Dynamo Kiev në...

    Më Shumë

   Ka gol nė ndeshjen Koln – Arsenal

     Kolni ka kaluar në epërsi ndaj Arsenalit me golin e Sehrou...

   Santon: Spalletti ma kujton Mourinhon

   Mbrojtësi i Interit, italiani Davide Santon ka thënë se trajneri...

   Formacionet zyrtare: Milan – Austria Vienna, Rossonerėt kėrkojnė kualifikimin

   Milani dhe Austria Vienna kanë publikuar tashmë formacionet...

   Shokohet Bayern Munchen

   Lajmet jo të mira vijnë nga Bayern Munche. Mesfushori Thiago...

   Ish-futbollisti i Realit bėhet drejtor sportiv nė federatėn spanjolle (Foto)

   Federata e Futbollit të Spanjës, e ka zgjedhur drejtorin...

   Wenger zbulon pasardhėsin e tij nė Arsenal

   Kohëqëndrimi i Arsene Wengerit në krye të Arsenalit po...

   NË KOSOVA SOT mund të lexoni:

   Opinione

   Raportet e ngushta, tė rrezikshme, tė Trump-it me Arabinė Saudite

   Shkruan: Fareed Zakaria POLITIKA E JASHTME E PRESIDENTIT...

   Korrupsioni, krimi dhe droga po e shkatėrrojnė kombin

   SHKRUAN: SKËNDER S.KAPITI Shqipëria e Kosova po i paguajnë...

   Rinumėrimi i votave nė Prishtinė, domosdoshmėri

   SHKRUAN: RESHAT SAHITA Heshtja e VV-së, Albin Kurtit e Shpend...

   Trafikantėt e drogės mėsuan tė pasurit qė t'i fshihnin paratė nė parajsat tatimore

   Shkruan: Roberto Saviano Kanë kaluar vetëm 19 muaj që nga...

   Dossier

   Si u vra Vasil Shanto, simbol i rezistencės shqiptare nė Luftėn e Dytė Botėrore

   Nga Roland Qafoku* Mes Vasil Shantos, Reshit Rusit dhe forcave të xhandarmërisë ka pasur shkëmbim zjarri. E, megjithatë, Vasil Shanto ka mundur të eliminojë disa materiale kompromentuese. Pranë trupit...

   Planeti X

   Flet shkenca: Kėto janė gjėrat qė nuk i dini pėr alienėt

   Përveç atyre që kemi dëgjuar mbi alienët nëpër filmat Hollivudit, shumë gjëra rreth tyre janë krejt ndryshe. Profili i jashtëtokësorëve mund të mos jetë ajo që...

   Flet shkenca: Kėto janė gjėrat qė nuk i dini pėr alienėt

   Përveç atyre që kemi dëgjuar mbi alienët...

   Rrėfime tė tmerrshme tė punėtorėve tė morgut

   Kur ishim fëmijë, zor se ndonjëri prej nesh kishte...

   Zbulohet shpella mė e thellė nėnujore

   Një ekip hulumtuesish pretendojnë që kanë zbuluar një...

   Parashikimi i frikshėm: 2018 do jetė viti i tėrmeteve shkatėrrimtare

   Parashikime te frikshme na vijne per vitin 2018 nga shkencetaret, e cilet thone...

   Auto&Tech
   Opel pėrgatit “ofensivė” nė Afrikėn Jugore

   Përveç shitjes së automjeteve të saj me ndihmën e një partneri të ri, Opel po përgatit modele të reja në Afrikën e Jugut. Në të njëjtën kohë, ish-pronari i...

   Më Shumë

   Facebook do tė lajmėrojė pėrdoruesit nėse po ndjekin faqe Ruse

   Autoritetet kanë kritikuar vazhdimisht firmat teknologjike të cilat...

   Ja sesi tė dėrgoni vendodhjen nga aplikacioni WhatsApp

   Dërgimi i vendodhjes me një kontakt mund të jetë tepër...

   Strategjisti i Deutsche Bank u kėrkon investitorėve tė shmangin bitcoin

   Stephan tha se luhatjes e saj janë tejet të larta dhe rregullimi...

   KOSOVA SOT TV
   Refuzon tė dorėzoj drogėn, polici e “shpėrblen” me dajak (Video/Foto)

   Një video shokuese ku shihet një polic duke e goditur me grushta një të dyshuar i cili i reziston arrestimit dhe përpiqet të thithë kokainë ka shpërthyer në Internet, transmeton Kosova Sot...

   Më Shumë

   Tmerruese: E ndajnė milimetrat nga vdekja, pėr pak goditet nga treni (Video/Foto)

   Veprimet e shpejta të tre punëtorëve të stafit të...

   Postet e zėvendėsministrave tė Kosovės pėr tė zhvatur qytetarėt (Foto/Video)

   Të anketuarit e “Kosova Sot” thonë se Kosova nuk ka pasur...

   OK KIDS
   Ē'kanė tė pėrbashkėt tė gjitha gjallesat?

   Të gjithë organizmat kanë nevojë për ushqim për energjinë e cila është e nevojshme për të jetuar dhe për t’u rritur. Ato të gjitha qesin jashtë produktet e mbetura, dhe...

   Me Shume

   Kush e bėri taksinė e parė?

   “Gottlieb Daimler” e prodhoi taksinë e parë në...

   Pse karrota ka ngjyrė portokalli ?

   Kjo mund të tingëllojë e çuditshme  por pse karrota...

   Rreze lirie

   Kohera te erreta nxi nga ulerima lufta pelciste vdisnin shume...

   >