Basha tallet me Ramën, publikon videon e inaugurimit të Bulevardit 3 vite më parë - Lajme - Kosova Sot
Basha tallet me Ramėn, publikon videon e inaugurimit tė Bulevardit 3 vite mė parė

Basha tallet me Ramėn, publikon videon e inaugurimit tė Bulevardit 3 vite mė parė

Lideri demokrat Lulzim Basha i cili ka drejtuar Bashkinë e Tiranës reagoi me ironi ndaj inaugurimit të sotëm të Ramës në Bulevardin e Ri. Rama dhe Veliaj vendosën në mënyrë simbolike pllakën e parë të punimeve, ndërsa lideri i PD u nxjerr videon kur ai inauguroi nisjen e punimeve 3 vite më parë. Sipas Bashës, Rama po shkon të inaugurojë veprat e tij.

(Kosova Sot)

 

4 orë e 46 minuta më parë
22/01/18
aaaaaaaa