Mustafa: Ditë e madhe për familjen Jashari - Lajme - Kosova Sot
Mustafa: Ditė e madhe pėr familjen Jashari

Mustafa: Ditė e madhe pėr familjen Jashari

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa pas homazheve në Kompleksin Memorial në Prekaz, ka deklaruar se sot është një ditë e madhe për të gjithë ata që kanë sakrifikuar dhe flijuar për lirinë e këtij vendit, veçanërisht për familjen Jashari.

Ai ishte i shoqëruar nga ministri i Financave Abdullah Hoti, dhe Bajram Gecaj.

(Kosova Sot)

Image

 

12 orë e 3 minuta më parë
22/01/18
aaaaaaaa