Vushtrri: Burri vret gruan e tij dhe një mashkull tjetër - Lajme - Kosova Sot
Vushtrri: Burri vret gruan e tij dhe njė mashkull tjetėr

Vushtrri: Burri vret gruan e tij dhe njė mashkull tjetėr

 Mbrëmë rreth orës 22.00 në një fshat të Vushtrrisë, një person ka vrarë bashkëshorten e tij, dhe një person tjetër të gjinisë mashkullore.

I dyshimti është arrestuar, poashtu është konfiskuar edhe nje armë si provë materiale.

5 ditë më parë 

5 vjeçari vret babain me armë të gjuetisë

Kufomat janë dërguar në obduksion ligjor. Motivet për këtë vrasje nuk dihen.

Lajmin për vrasje e konfirmuar  zëdhënesi për rajonin e Mitrovicës Avni Zahiti.

(Kosova Sot)

11 orë e 12 minuta më parë
22/01/18
aaaaaaaa