Sulm në zyrën e Agjencisë Inteligjente të Rusisë, vritet një zyrtar dhe një vizitor - Lajme - Kosova Sot
Sulm nė zyrėn e Agjencisė Inteligjente tė Rusisė, vritet njė zyrtar dhe njė vizitor

Sulm nė zyrėn e Agjencisė Inteligjente tė Rusisė, vritet njė zyrtar dhe njė vizitor

Të paktën dy persona janë vrarë nga një sulm me armë që u bë në zyrën e Agjencisë Inteligjente të Rusisë në qytetin Khabarovsk. Sulmuesi është vrarë nga sigurimi.

Sulmi ndodhi në recepcion në zyrat e FSB’së në Khabarovsk, ka thënë agjencia.

Personat që u vranë janë një zyrtar i zyrës dhe një vizitor, njofton RT.

(Kosova Sot)

13 orë e 5 minuta më parë
21/02/18