S’do ta besoni me kë bën seks ky person (Foto +18) - Lajme - Kosova Sot
S’do ta besoni me kė bėn seks ky person (Foto +18)

S’do ta besoni me kė bėn seks ky person (Foto +18)

Pasi një tip në Tajlandë bëri xhiron e botës duke bërë seks me një makinë Porsche, ja një tjetër rast i çuditshëm nga Anglia.

Një person tentoi të bënte seks me një shtyllë të shkurtër betoni. Gjithçka ndodhi përpara syve të një gjysheje, e cila mbeti e shokuar.

Ai tipi u hodh i zhveshur nga një dritare dhe më pas tentoi të bënte seks me shtyllën e betonit.

Policia po kërkon të identifikojë personin në fjalë


(Kosova Sot)

12 orë e 56 minuta më parë
21/02/18