Vëllai ther vëllanë në Prizren - Lajme - Kosova Sot
Vėllai ther vėllanė nė Prizren

Vėllai ther vėllanė nė Prizren

Një person është therur me një mjet të mprehtë nga vëllai i tij në Prizren. Kështu bëhet e ditur nga Policia e Kosovës.

Sipas Policisë, viktima dhe i vëllai të dy kanë probleme psikike. Me urdhër të prokurorit, rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

Ky është njoftimi i policisë:
 
Viktima mashkull K/Shqiptar ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që i njëjti ishte therur me një mjet të mprehtë nga vëllai i tij. I dyshuari dhe viktima kanë probleme psikike dhe me urdhër të prokurorit, rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

(Kosova Sot)

22 orë e 53 minuta më parë
21/02/18