Dy raketa godasin Izraelin - Lajme - Kosova Sot
Dy raketa godasin Izraelin

Dy raketa godasin Izraelin

Dy raketa u lansuan sot në drejtim të Izraelit nga Rripi i Gazës dhe ranë brenda territorit të Pajas, njoftojnë mediat izraelite.

“Zhurma e sirenave, duke paralajmëruar raketat, u dëgjua në qytetin jugor izraelit Askelon dhe vendbanimet izraelite në veri të enklavës bregdetare”, shkruan gazeta izraelite “Haarec”.

(Kosova Sot)

4 orë e 2 minuta më parë
22/10/18