Drenas, gjen mjetin shpërthyes në oborr të shtëpisë - Lajme - Kosova Sot
Drenas, gjen mjetin shpërthyes në oborr të shtëpisë

Drenas, gjen mjetin shpërthyes në oborr të shtëpisë

Në Sankovc të Drenasit një person ka raportuar se përderisa ishe duke punuar në oborrin e shtëpisë së tij, ka hasur në një mjet të dyshuar shpërthyes

Njësiti policor ka siguruar vendin e ngjarjes, ndërsa ai për çminim i FSK-së dhe KFOR –it kanë tërhequr mjetin e dyshuar.


(Kosova Sot)

8 orë e 12 minuta më parë
25/09/18