Bunjaku:Dezertorët s'do t'a kalojnë as pragun - Lajme - Kosova Sot
Bunjaku:Dezertorët s

Bunjaku:Dezertorët s'do t'a kalojnë as pragun

Edhe Bajram Bunjaku konsideron se loja trojane e Shpend Ahmetit e ka dëmtuar paksa VV-në, por ky subjekt politik mund të ringjallet përsëri, kurse PSD-ja me Shpend Ahmetin do të vazhdojnë të fundosen."Po shihet edhe tani, prejse e ka marrë mandatin e dytë, që asgjë nuk është duke punuar, dhe megjithëse unë nuk jam me 'VETËVENDOSJEN' një gabim i madh është bërë, e kanë dëmtuar shumë, kanë bërë gabim dhe tani nuk besoj që këta dezertorët kanë për të arritur ta kalojnë as pragun, sepse nuk kanë elektorat", potencoi Bunjaku.

 

 

(Kosova Sot)

2 orë e 17 minuta më parë
17/10/18