I ftohti i acartë, apokalipsi në qiejt italianë (Foto) - Planeti X - Kosova Sot
I ftohti i acartë, apokalipsi në qiejt italianë (Foto)

I ftohti i acartë, apokalipsi në qiejt italianë (Foto)

Fotografitë e shkrepura mëngjesin e së martës në provincën e Cozenca në Itali lënë pa fjalë.

Avionët vijojnë të fluturojnë pa pushim, duke mbuluar diellin dhe duke i bërë temperaturat edhe më të akullta. Kjo gjë e demonstruar edhe në gjurmët e lëna në qiell shpjegon temperaturat e acarta të këtyre ditëve.

Fotografitë që shoqërojnë shkrimin janë cilësuar si apokalipsi në qiejt italianë.

(Kosova Sot)

8 orë e 18 minuta më parë
26/05/18