Psikoteste - Kosova Sot

A jeni mendjelehtë?

Mendjelehtësia ka të bëjë gjithmonë pak edhe me budallakinë. Kjo nuk do të thotë se njeriu nuk duhet të mburret me një figurë apo pamje të bukur, por përkundrazi. Mirëpo kjo nuk duhet të teprohet. Njerëzit, të cilët gjithë ditën e kalojnë para pasqyrës, janë disi qesharakë. E si qëndron puna me ju? A jeni ju mendjelehtë?

Papritmas ju ofrohet një udhëtim tre javësh - safari nëpër natyrën e mrekullueshme afrikane. Ç'do të merrni me vete?

Dorën në zemër - sa kohë e kalon brenda ditës para pasqyrës?

Nëse shikoni në ormanin tuaj, do të gjeni gjëra, të cilat i mbani gjithnjë dhe gjëra të cilat pothuajse kurrë nuk i mbani. Fjala është për këto të fundit, sa gjëra i keni të cilat nuk i mbani kurrë?

Cili profesion ju mahnit më se shumti?

A visheni më mirë se shokët tuaj?

A e preferoni më shumë një automobil sportiv apo një limuzinë?

Sa para i harxhoni në muaj për rroba?

Big Mama shkėlqen si lule (Foto)

7 orë e 6 minuta më parë

Stresi ‘thyen besėn’, fejohet nė fshehtėsi me vajzėn qė nėna ia la ta ruante

Arkimed Lushi i njohur si Stresi ka pranuar për herë të...

10 orë e 40 minuta më parë

Intervista e plotė/ Rrėfehet Inva Mula: Nė skenė jam divė, por jo nė jetė…

Karriera, shfaqjet, jeta familjare, bashkëshorti, fëmijët,...

10 orë e 48 minuta më parë