Lëngu freskues që shkrin dhjamin - Shëndetësia - Kosova Sot
Lëngu freskues që shkrin dhjamin

Lëngu freskues që shkrin dhjamin

Lëngu freskues nga pemët dhe perimet e freskëta, është diçka më e mira që mund të bëni për trupin tuaj

Përbërësit:

- 1/2 e gotës tranguj të copëtuar

- 1 lugë mjaltë

- 1 lugë lëng limoni

- 2 gota shalqi të prerë.

Përgatitja:

Përbërësit i pastroni nga farat. Pjesët e perimeve i hidhni në blender, shtoni lëngun e limonit dhe mjaltin. Shtoni pak akull dhe e pini në mëngjes, midis shujtave. (Kosova Sot)

17 orë e 17 minuta më parë
23/04/18