Formacionet zyrtare: Juventus – Atalanta - Sport - Kosova Sot
Formacionet zyrtare: Juventus – Atalanta

Formacionet zyrtare: Juventus – Atalanta

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Juventus – Atalanta

Juventus dhe Atalanta kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit ndërmjet tyre që do të zhvillohet nga ora 20:45.

Juventus: Neto; Lichtsteiner, Barzagli, Rugani, Asamoah; Rincon, Hernanes, Marchisio; Pjanic; Dybala, Mandzukic

Atalanta:

(Kosova Sot)

9 orë e 28 minuta më parë
26/05/18