Formacionet zyrtare: Barcelona – Bilbao - Sport - Kosova Sot
Formacionet zyrtare: Barcelona – Bilbao

Formacionet zyrtare: Barcelona – Bilbao

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Barcelona – Bilbao.

Barcelona dhe Athletic Bilbao kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit ndërmjet tyre që do të zhvillohet nga ora 21:15 në kuadër të Copa del Rey.

Barcelona: Cillessen, S.Roberto, Piqué, Umtiti, Alba, Busquets, Iniesta, Rafinha, Neymar, Messi, Suárez.

Bilbao: Iraizoz, Etxeita, Bóveda, Laporte, Balenziaga, San José, Beñat, Eraso, Sabin, Williams, Saborit

(Kosova Sot)

8 orë e 53 minuta më parë
26/05/18