Milan kërkon tre yje të Realit - Sport - Kosova Sot
Milan kërkon tre yje të Realit

Milan kërkon tre yje të Realit

Milan është duke kërkuar që të përforcohet me tre futbollistë të Real Madridit

Skuadra e Milanit është gati që të shpenzojë miliona euro në transferimin e lojtarëve të rinj, të cilët do të ndihmonin skuadrën të kthehet në krye të futbollit evropian.

Sipas Calciomercato, Milan kërkon të transferojë tre futbollistë të Real Madridit.

Bëhet fjalë për Alaro Moratan, Isco Alcarcon dhe Mateo Kovacic, të cilët po luajnë shumë pak nën drejtimin e Zidane.

(Kosova Sot)

5 minuta më parë
26/05/18