Liverpooli zbulon fanellat e treta për sezonin 2017/18 (Foto/Video) - Sport - Kosova Sot
Liverpooli zbulon fanellat e treta për sezonin 2017/18 (Foto/Video)

Liverpooli zbulon fanellat e treta për sezonin 2017/18 (Foto/Video)

Tashmë Liverpooli ka zbuluar edhe fanellat e treta për sezonin 2017/18.

Ato janë të prodhuara dhe dizajnuara nga New Balance Football.

Ato janë ngjyrë të portokalltë me disa iniciale të vogla ngjyrë zezë.

Ndërsa prezantimi ka ndodhur në Hong Kong, pasi Reds janë në turneun e tyre veror.

Këto fanella janë pëlqyer menjëherë nga tifozët.

 

(Kosova Sot)

14 orë e 48 minuta më parë
19/07/18