Presidenti takon Besnik Hasin: Dua Ligën e Kampionëve! - Sport - Kosova Sot
Presidenti takon Besnik Hasin: Dua Ligën e Kampionëve!

Presidenti takon Besnik Hasin: Dua Ligën e Kampionëve!

Presidenti i klubit grek Olimpiakos,  Vangelis Marinakis ishte i pranishëm në stërvitjen e fundit.

Skuadra që menaxhohet nga kosovari Besnik Hasi, ky i fundit që u zyrtarizua muajin e kaluar, objektivin kryesor e ka kualifikimin për në Ligën e Kampionëve.

Madje këtë në sy ja ka thënë presidenti dhe anëtarët e Administratës të klubit grek trajnerit kosovar dhe lojtarëve.

Olimpiacos ende nuk e ka mësuar kundërshtarin për rrethin e parafundit në Ligën e Kampionëve. Ajo duhet pret fituesin e ndeshjes Partizan – Buducnost.

(Kosova Sot)

6 orë e 0 minuta më parë
21/06/18