Spalletti ia mbyll derën Unitedit: Perisic dëshiron të qëndrojë - Sport - Kosova Sot
Spalletti ia mbyll derën Unitedit: Perisic dëshiron të qëndrojë

Spalletti ia mbyll derën Unitedit: Perisic dëshiron të qëndrojë

Trajneri i Interit Luciano Spalletti ka hedhur poshtë fjalët e reja për largimin e anësorit kroat, Ivan Perisic.

Manchester Unitedi thuhet se është duke rifilluar bisedimet me Interin për anësorin kroat.

Por, trajneri i Interit, Spalletti deklaroi dje (e shtunë) se Perisic do të qëndroj në skuadër.

“Perisic është i vendosur të mbetet në skuadër”, ka thënë fillimisht Spalletti për Sky Sport Italia.

“Ai foli si një lojtar që dëshiron të bëjë mirë dhe të jetë profesionist”, përfundoi trajneri italian i Interit. 

(Kosova Sot)

2 orë e 8 minuta më parë
18/07/18