Kosova Sot

Bllokohet riformatimi

Lajme >

Koalicioni nuk zgjedh dot as një ministër Integrimesh Partnerët e koalicionit të tanishëm PDK-LDK e kanë lënë krejtësisht në harresë premtimin e vazhdueshëm nga viti i kaluar për...

aaaaaaaaaaaaa

Cilësia e Ajrit

Paparazzi

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

Editoriali

Vėllai i ish-ministrit Jabllanoviq u arrestua pėr drogė nė veturėn e Qeverisė serbe

Policia serbe ka arrestuar Marko Jabllanoviqin, vëllain e ish-ministrit...

Burgu nė New York ku po mbahet El Chapo mė i ‘keq se Guantanamo’

Lordi i drogës Joaquin "El Chapo" Guzman u ekstradua në...

Nuland jep dorėheqje nga posti i ndihmės-sekretares amerikane tė Shtetit

Diplomatja e njohur amerikane, e cila ka qenë e angazhuar edhe në...

Nikoliq pas takimit me Mogherinin: Unė dhe Vuēiqi e ndalėm trenin

Pas takimit me Federica Mogherinin kryetar i Serbisë Tomislav Nikoliq ka...

Tė gjithė po ndjejnė keqardhje pėr Melania Trump

Nëse e shikoni inaugurimin presidencial dhe mendoni se Presidenti Donald...

Nuk ndalet Berisha nga “sufllaqet” e Edi Ramės tek fermeri dixhital nė Divjakė

Ish- kryeministri Sali Berisha vijon të denoncojë ato që ai i...

Nikoliq pas takimit me Mogherinin: BE po i kėrkon Serbisė ta njoh Kosovėn

Kryetari i Serbisë, Tomislav Nikoliq ka thënë se Bashkimi...

Nėna "shkatėrrohet" kur kupton se vajza e palindur ishte shkaktar i kancerit tė saj

KËRKON NGA NËNAT E TJERA QË TË KENË KUJDES ME SHENJAT...

1 EURO =

1.07

USD

133.80

ALL

0.86

GBP

1.07

CHF

7.36

CNY

122.11

JPY

73.21

INR

1.42

AUD

4.06

TRY

3.94

AED

Botimi i sotëm

PTK images

Top Kosova Radio

Top Kosova Radio

A duhet ndėrprerė menjėherė monopoli antikushtetues dhe antiligjor i homologimit tė veturave nga Devollėt, tė cilėt ua zhvatėn qytetarėve mbi 20 milionė Euro?

 • Po
 • Jo

   Mogherini takon edhe Thaēin e Mustafėn

   Përmes një publikimi në Twitter, zëdhënësja e...

   VIP

   Ana Kabashi vjen seksi para pasqyrės (Foto)

   Këngëtarja Ana Kabashi ka realizuar një foto mjaft provokuese. Bukuroshja seksi ka bërë një foto para pasqyrës me një fustan të gjatë ku I nxjerr në pah linjat, shkruan Kosova Sot Online. Ajo u bë e njohur tashmë për linjat e saj për të  cilat kujdeset me fitness. (Kosova Sot)   I don't know where he focused on, believe me!! But it's OK picture 😋💁🏼 @dardangashiunofficialhobby #Don'tJudgeIt...

   VIP

   Bashkimi e bėn fuqinė (Foto)

   Gwen Stefani i bashkohet në skenë krejt papritur të dashurit të saj,transmeton...

   VIP

   Ngre temperaturat (Foto)

   Tahnee Atkinson përmes disa fotove tregon sa e “fortë” është,...

   VIP

   Luana Vjollca njė bjondinė super seksi (Foto)

   Luana  Vjollca e njohur si prezantuese dhe këngëtare, është shumë...

   Shėndetėsia

   Kura shėruese pėr detoksikim prej nėntė ditėsh

   Organet e ngarkuara për pastrimin trupit janë mëlçia, veshkat, lëkura,...

   Shėndetėsia

   6 ushtrime tė thjeshta pėr tė pėrmirėsuar tretjen

   Ushtrimet e rregullta janë një nga shprehitë më të rekomanduara për...

   Reēeta

   Reēeta e Cekės-Tortė me mollė dhe mjaltė

   PËRBËRËSIT: 125 gr. gjalpë, 2 vezë, 220 gr miell, lëvore limoni...

   Dashuri

   Roman Dashurie: Vejusha (3)

   Pasi doli në autostradë, u ndie më e lehtësuar. E hapi dritaren dhe e...

   Sport
   • Arsenali asnjė ndeshje tė humbur nė tė cilat ėshtė paraqitur Shkodran Mustafi

    Ekipi i Preimer Ligës së Anglisë, Arsenal, nuk ka humbur asnjë ndeshje në të cilën fanellën ka veshur Shkodran Mustafi të cilin ekipi londinez e transferoi para fillimit të stinorit. Futbollisti...

    Më Shumë
   • Edhe KB Bashkimi pėrshėndetet nga BIBL

    Dy skuadra nga Kosova janë përshëndetur nga Liga Ballkanike. Pas Sigal Prishtinës, edhe KB Bashkimi është eliminuar në fazën e grupeve në këtë kompeticion. Skuadra nga Prizreni u mposht...

    Më Shumë
   • Menaxherėt e Milanit sot vizituan skuadrėn nga Kosova (Foto)

    Sot në Drenas, në ambientet e klubit KF Feronikeli, kanë qëndruar menaxheret e akademisë së klubit të madh futbollistik italian A.C Milan. Menaxheret e akademisë “Milan Junior Camp” Stefano...

    Më Shumë

   La Liga me ekipet mė sulmuese nė Evropė

   Kampionati Spanjoll është liga që ka skuadrat më sulmuese...

   Juventusit i kthehet njė lojtar i lėnduar nga Kupa e Afrikės (Foto)

   Mario Lemina është kthyer në Torino pas lëndimit që ka...

   Klopp kėrkon yllin portugez, ofron 30 milionė euro (Foto)

   urgen Klopp e dëshiron mesfushorin William Carvalho. Trajneri i...

   Bekam befason djalin e tij nė “Instagram” (Foto)

   Ish-lojtari i Mançester Junajtid dhe Realit të Madridit Devid Bekam...

   Te Barcelona tė bindur, Mesi nėnshkruan kontratė tė re

   Sekretari teknik i klubit blaugran, Robert Fernandez është i bindur...

   Vokrri konfirmon vendimin: UEFA nė anėn e Kosovės

   Një lajm shumë i rëndësishëm vjen për...

   KOSOVA SOT----------------------

   Opinione

   Iluzionet qė ngrehin ēmimet e aseteve amerikane

   Shkruan: Robert J. Shiller Trump kurrë nuk ka qenë i qartë...

   Pse harrohet historia e lavdishme e Degės sė LDK-sė nė Klinė!?

   SHKRUAN: FLORIM ZEQA Të gjithë ata që në kujtesën...

   A ėshtė Kosova shtet i qytetarėve apo i pushtetarėve?

   SHKRUAN: MR.BISLIM ALIU Që 17 vjet populli po jeton në një...

   Duket se NATO-n e pret njė periudhė e pasigurisė

   Shkruan: Mary Dejevsky  David Cameron nuk është lider adekuat...

   Dossier

   Gazeta “Le Matin”, 1920: Si e shpjegoi nė gjyq Avni Rustemi vrasjen e Esat Pashės

   Më 13 qershor të 1920, në kryeqytetin francez, Esat Pasha po dilte nga hotel « Continental », i shoqëruar nga një mik dhe një mikeshë, për të shkuar në drejtim të automjetit të...

   Planeti X

   Dekriptojeni kėtė mesazh pėr alienėt

   Sa kohë kemi që përpiqemi për të biseduar me alienët? Në të vërtetë, vetëm që nga viti 1974, vit kur u dërgua mesazhi i parë në hapësirën ndëryjore. Ky ishte...

   Dekriptojeni kėtė mesazh pėr alienėt

   Sa kohë kemi që përpiqemi për të biseduar me...

   E pamundur: NASA zbulon njė planet tė mbushur me marihuanė?

   Besuat apo jo, ka filluar që të qarkullojë lajmi se NASA ka...

   Zbulohet "Super-Toka" e re vetėm 14 vjet dritė larg nesh

   Astronomi i njohur, Stephen Kane, nga Universiteti San Francisco ka botuar...

   Gati ēdo yll ka nga njė planet tė ngjashėm me Tokėn

   Gjetja e një planeti tjetër, të ngjashëm me Tokën,...

   Auto&Tech
   Ky do tė jetė imazhi i vertetė i LG G6 (Foto)

   LG ka zbuluar tashmë se ka një plan të shpallë telefonin e saj të ardhshëm ku është raportuar se do të dalë në muajin shkurt. LG ka konfirmuar se G6 do të ketë ekran 5.7 inç...

   Më Shumë

   WhatsApp sjell veēorinė e shumėpritur

   Aplikacioni i njohur WhatsApp ka sjellë përditësimin e fundit...

   iPhone 8, kulmi i teknologjisė sė celularėve (Foto)

   Apple po punon për të krijuar konceptin e ri të iPhone 8. Seria...

   Vetėm 20 VW Golf tė tillė janė prodhuar (Foto)

   Ky është modeli i garave Volkswagen Golf GTI TCR. Ky model garash...

   KOSOVA SOT TV
   Vogėlushja qė imiton Elvana Gjatėn, bėhet senzacion nė rrjetet sociale (Video)

   Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata ka fituar zemrat e shumë fansave, si dhe fansat e saj janë të moshave të ndryshme. Edhe Mei, voglushja e cila në një video të publikuar te Artistët Shqiptar...

   Më Shumë

   Shikone qenin e zgjuar(Video)

   Një qen i zgjuar është parë duke marrë një...

   Kėso pjekje tė mishit nuk keni parė kurrė nė jetėn tuaj! (Video)

   Mënyrë shumë e pazakontë e pjekjes së mishit,...

   90 vjeēarja i mahnitė tė gjithė me kėndimin dhe vallėzimin e saj (Foto/Video)

   Një gjyshe ka gjetur famën në internet, pasi ajo ishte filmuar...

   OK KIDS
   Shpikje interesante (Foto)

   1) Ombrellë e cila e mbledh ujin Kjo ombrellë pos që të mbron nga shiju, ajo edhe ta mundëson ty të mbledhës ujin në një shishe të cilën mund ta mbash rreth belit tuaj. 2)...

   Me Shume

   A e dini ēka simbolizon plisi?

   Legjenda thotë se, Plisi, simbolizon gjysmën e vezëz hyjnore,...

   Pse arrijmė ta shohim vetėm njėrėn pjesė tė Hėnės?

   Hëna është sateliti i vetëm natyror i...

   Atdheu ynė ėshtė kjo tokė

   Uji i lumit Ibër Është pasuri jetësore, Ujiten ara e...

   >