Video trishtuese se si nëna dënon djalin e vogël (Video/Foto) - TV - Kosova Sot
Video trishtuese se si nëna dënon djalin e vogël (Video/Foto)

Video trishtuese se si nëna dënon djalin e vogël (Video/Foto)

Në këtë video shihet se si një nën në Tajlandë se si e lidhë djalin e saj të vogël  me litar përreth një hekuri, ku mendohet të jetë djali rreth 5 vjeç.

Nëna në këtë video duket si e çmendur duke ja vën këmbën djalit në kokë, dhe duke e lidhur.

Përkundër faktiti që djaloshi bërtet që nuk po mund të merr frymë, ajo prap vazhdon, trasmeton gazeta Kosova Sot Online.

Autoritet tajlandeze janë duke u përpjekur për të gjetur gruan.

Image
Image

 

(Kosova Sot)

23 orë e 31 minuta më parë
21/05/18