Qesharake: Vogëlushin e merr gjumi duke ngrënë picë (Foto/Video) - TV - Kosova Sot
Qesharake: Vogëlushin e merr gjumi duke ngrënë picë (Foto/Video)

Qesharake: Vogëlushin e merr gjumi duke ngrënë picë (Foto/Video)

Një video e mrekullueshme ka kapur një moment të lezetshëm të një fëmije në Utah i cili e ka të vështirë t’i mbajë sytë hapur për të ngrënë picën e tij, transmeton Kosova Sot Online.

A baby boy's dad holds his son up as he tries to eat a slice of pizza after a day at the lakeThe youngster couldn't keep his eyes open in Cache County, Utah while he munched on pizza

Vogëlushi gjumash kishte kaluar ditën në lumin Cache Country në Utah me prinëdërit e tij dhe shihet qartë që është i stërlodhur nga argëtimi i një dite të gjatë për të. Ai shihet duke u përpjekur që të mos e humbë copën e tij të picës për gjumë. Nuk dihet kush e postoi në Internet këtë video, megjithatë ajo ka shpërthyer gjithandej duke u shpërndarë, pëlqyer e komentuar nga shumë.

In the video, his parents and friends laugh at how cute the baby is while he's eatingI give up: The little guy finally finishes his pizza and submits to his sleepiness

(Kosova Sot)

3 orë e 56 minuta më parë
18/07/18