Publikohet momenti kur aeroplani e godet pemën, piloti i moshuar shpëton mrekullisht (Video) - TV - Kosova Sot
Publikohet momenti kur aeroplani e godet pemėn, piloti i moshuar shpėton mrekullisht (Video)

Publikohet momenti kur aeroplani e godet pemėn, piloti i moshuar shpėton mrekullisht (Video)

Një pilot është çuar në këmbë dhe ka ecur me lëndime të lehta pas një përplasjeje dramatike me një pemë.

Aeroplani u kthye mbrapsht pas tentimit për të ateruar në Plainville, Connecticut, të SHBA-së.

Piloti 79-vjeçar është dërguar në spital.

Mediat lokale sugjerojnë se aeroplani e ka humbur kontrollin pasi ka pësuar rrjedhje të karburantit.

 

(Kosova Sot)

9 orë e 25 minuta më parë
20/02/18