A keni parë qen që buzëqeshë? Ja ku e keni mundësin ta shihni (Foto/Video) - TV - Kosova Sot
A keni parë qen që buzëqeshë? Ja ku e keni mundësin ta shihni (Foto/Video)

A keni parë qen që buzëqeshë? Ja ku e keni mundësin ta shihni (Foto/Video)

Këtij qenushi i pëlqen t’ju buzëqeshë personave që i ka për zemër.

Siç duket Alaskas i pëlqen kamera dhe nuk përton që para saj të marrë një pozë, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

Në momentin që iu drejtua kamera Alaskës, filloi të japë një buzëqeshje të ngrohtë. 

An adorable pup just can't help but smile when he's with his favorite peopleThe seven-second video was taken in Alaska

Say cheese! The pup breaks out in a giant grin at the end of the video

(Kosova Sot)

22 orë e 10 minuta më parë
24/05/18