Luftë e ashpër për buqetën e hedhur nga nusja (Video/Foto) - TV - Kosova Sot
Luftë e ashpër për buqetën e hedhur nga nusja (Video/Foto)

Luftë e ashpër për buqetën e hedhur nga nusja (Video/Foto)

Duket se nuk është ide e mirë të vraponi për ta kapur buqetën e luleve të hedhura nga nusja, transmeton Kosova Sot Online.

Kjo video do iu jep të kuptoni pse. Dy shoqëruese të nuses përplasen me kokë kur zgjaten për të arritur buqetën e hudhur nga nusja.

The two females on the left-hand side of the group manage to get their hands on the bouquet first as the bride looks on 

Buqeta po shkonte në drejtim të një shoqrueseje në qendër të grupit, mirpëpo dy vajzat tjera në të djathtë të saj u vërsulën dhe ajo nuk u ndërhyri, kështu që ato u përplasën dhe u rrëzuan në tokë.

Bjondja arrinë ta kap dhe përkundër rrëzimit të keq plasin të qeshurat.

Yet the two bridesmaids cannot stay on their feet and are filmed as the hit the floor face-first

(Kosova Sot)

4 orë e 36 minuta më parë
20/07/18