Gruaja korçare kap “mat” burrin me punonjësen të zhveshur në shtrat, u bën “gjëmën” me një telefonatë (Video) - TV - Kosova Sot
Gruaja korçare kap “mat” burrin me punonjësen të zhveshur në shtrat, u bën “gjëmën” me një telefonatë (Video)

Gruaja korçare kap “mat” burrin me punonjësen të zhveshur në shtrat, u bën “gjëmën” me një telefonatë (Video)

Një grua e martuar e cila kishte filluar punë në një magazinë është lidhur me pronarin.

Sipas gazetares së “Aldo Morning Show”, në Korçë, gruaja e pronarit i ka gjetur të dy të zhveshur në ambientet e punës dhe ka telefonuar burrin e 40-vjeçares. Por, pavarësisht telefonatës së saj asnjë masë nuk është marë pasi gruaja vijon punën në magazinë.

“Gruaja e pronarit ka telefonuar bashkëshortin e 40-vjeçares, por asgjë nuk ka ndryshuar pasi gruaja vazhdon punën në magazinë”, raporton gazetarja.

 (Kosova Sot)

18 orë e 26 minuta më parë
18/11/18