VIP - Kosova Sot
VIP
VIP

Binjaket Olsen shkëlqejnë në paraqitjen e fundit

Mary-Kate Olsen-Sarkozy dhe motra e saj Ashley Olsen, janë parë së bashku të enjtën në Manhattan, teksa po merrnin pjesë në “Youth America Grand Prix”. Si në kohët e vjetra,  binjaket  kishin kombinuar rrobet e tyre duke ngjallur nostalgji për të gjithë adhuruesit  e tyre. Edhe pse kohëve të  fundit, motrat janë   komentuar mjaft shumë  për shkak të ndryshimit negative...

VIP

Ditëlindja e Alban Skënderaj, vjehrri i dedikon fjalë zemre: Kjo ditë, dhuratë për ne nga perënditë

Ditën e sotme Alban Skënderaj feston ditëlindjen dhe urimet e përzemërta...

VIP

Suksesi dhe bukuria të fshehura në fytyrë! Personazhet e njohur shqiptarë që janë zbukuruar nga nishanet

Nishanet disa njerëz i fshehin, ndërsa të tjerë i tregojnë hapur duke u...

VIP

Ja si qëndron në formë bukuroshja Gigi Hadid

Gigi Hadid nuk lë që linjat t'i dalin prej duarve Kurdo që shfaqet...

VIP

ENDE NË LOJË

 Cindy Crawford shfaq këmbët e gjata derisa xhiron një reklamë në...

VIP

PASTRIMI 10 DITËSH

Kim Kardashian thotë se po i mungojnë ëmbëlsirat Pa kurrfarë dyshimi,...

VIP

S'i len ven imagjinatës, hiç!

Bella Hadid pozon si loçkë për disa foto, të cilat më pas i postoi...

VIP

Receta e Lindes, për një trup 'perfekt' (Foto)

Këngëtarja Lindita Halimi, e cila ka vite që karrierën e saj po e ndërton...

më të lexuarat

1.

A po ndodh diçka mi...

21 orë e 40 minuta më parë
2.

Sharmi i Mihrije Bra...

19 orë e 23 minuta më parë
3.

Me këto poza tejet ...

23 orë e 6 minuta më parë
4.

Leonora Jakupi e 'ka...

22 orë e 31 minuta më parë
5.

Shkodran Tolaj, fest...

19 orë e 14 minuta më parë

instagram

Më shumë