VIP - Kosova Sot
VIP
VIP

Një 'seks simbol' si Ronela Hajati, ju lë pa frymë (Foto)

Nga fillimet e saj këngëtarja Ronela Hajati, suksesin më të madh në karrierë, e ka arritur në vitin 2018, kjo falë këngëve të saja, përformancave shumë të pëlqyera, dhe ndryshimeve në stil, shkruan gazeta "Kosova Sot Online". Në profilin e saj në Instagram, këngëtarja ka postuar fotografinë e radhës, ku aq seksi duket, saqë do t'ju lë pa...

VIP

Leonora Jakupi, 'pehri' e rrallë, do t'ju 'çmend' me këtë pozë (Foto)

E famshmja Leonora Jakupi, edhe pse jo aq aktive me projekte të reja muzikore, ajo vazhdon...

VIP

Besiana feston ditëlindjen, ja si e uron Shkodrani (Foto)

Këngëtarja dhe profesoresha e njohur shqiptare Besiana Mehmedi, sot më shumë se...

VIP

INTERVISTË PËR 'KOSOVA SOT' ME KËNGËTAREN TRINGA KAY: 'GJITHMONË LUFTO, PËR ATË QË E DO NË JETË'

Këngëtarja Tringa Krasniqi, e njohur me emrin artistik Tringa Kay u lind më 4 Gusht...

VIP

Sa kushtojnë pantallonat e Gigit?

Lirë a shtrenjtë, nëse edhe ju doni të keni pantallona si të saj, duhet...

VIP

Rita Ora, përsëri pa sutjena

Këngëtarja me origjinë nga Kosova nuk ka problem me turpin Përpos që nuk...

VIP

Gigi Hadid siç nuk e keni parë asnjëherë, luan futboll me fëmijët e refugjatëve (Video)

Modelja me famë botërore Gigi Hadid e ka nisur ditën në një...

VIP

Cozman mallëngjehet nga fëmirija për ditëlindje (Foto)

Këngëtari shqiptarë Ylber Abdullahu i njohur si Cozman feston ditëlindjen e tij...

më të lexuarat

1.

Ganja sot më e lumt...

16 orë e 49 minuta më parë
2.

Ja si shkëlqen Kalt...

20 orë e 18 minuta më parë
3.

Kur bukuria dhe voka...

20 orë e 15 minuta më parë
4.

Hekurani dhe Dardani...

21 orë e 20 minuta më parë
5.

Zaimina Vasjari, '10...

18 orë e 53 minuta më parë

instagram

Më shumë