Patris nuk e kursen veten, ja çfarë bëri për Tunën (Foto) - VIP - Kosova Sot
Patris nuk e kursen veten, ja ēfarė bėri pėr Tunėn (Foto)

Patris nuk e kursen veten, ja ēfarė bėri pėr Tunėn (Foto)

Janë njëri ndër çiftet më të përfolura të estrades shqiptare. Është fjala për Tunën dhe Patris Berishën.

Çifti së shpejti do të bëhen prindër dhe për këtë gjë që të dy janë tejet të emocionuar. Patrisi siç duket po e mban si princeshë Tunën duke ia dëgjuar teket e saj, shkruan gazeta Kosova Sot Online.

Së fundmi ai ka përgatitur për ‘’Zogun’’ e estradës. Në fotografi ka shënuar ‘’ Duke gatuar për dashurinë time’’.

Kujtojmë se lidhja e çiftit u bë publike muaj më parë, ndërsa Tuna nuk kishte shumë kohë që I kishte dhënë fund  lidhjes me reperin e Babastars, Cozman.

(Kosova Sot)

Image

 

11 orë e 45 minuta më parë
20/01/18
aaaaaaaa