Ja sa shumë ka ndryshuar Samanta ndër vite(Foto) - VIP - Kosova Sot
Ja sa shumė ka ndryshuar Samanta ndėr vite(Foto)

Ja sa shumė ka ndryshuar Samanta ndėr vite(Foto)

Samanta Karavella është e njohur dhe shumë e pëlqyer nga audienca. Këngëtarja e hitit “Si ai”, thotë se është shumë e kënaqur me rrjedhen e karrieres së saj.

Por, sa i përket dukjes fizike këngëtarja nuk ka qenë e kënaqur me pamjen e saj, shkruan gazeta Kosova Sot Online.

Samanta përpos që ka bërë operacione plastike së fundmi ka ndryshuar edhe diçka tjetër në fytyrën e saj. Ajo ka ndryshuar formën e vetullave të saj.

Në fotografitë më poshtë mund të shihni ndryshimin që ka bërë këngëtarja.

(Kosova Sot)

Image
Image
Image
 

💄 @arber_bytyqi_mua 💜

A photo posted by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

9 orë e 58 minuta më parë
24/02/18