Lyrical Son me një urim të veçantë për nënën e tij (Foto) - VIP - Kosova Sot
Lyrical Son me një urim të veçantë për nënën e tij (Foto)

Lyrical Son me një urim të veçantë për nënën e tij (Foto)

Reperi i njohur Lyrical Son  ka ndarë me fansat e tij një urim shumë të veçantë, për një person të veçantë, shkruan Kosova Sot Online.

Nëna e tij sot  ka festuar ditëlindjen.

Ajo me profesion është mësuese.

“Sot eshte nje dite shume e veçant per mua dhe per gjithe familjen tone..!!! Sot eshte ditelindja e jote e dashura Nënë..!!! Ti qe me butesi, urtesi, edukate, kulture dhe me dashuri te pa-shterrun, ishe aty gjithmone per ne... Edhe kur gabonim, na permiresoje, kur e tepronim, na duroje... Ty qe ska fjale, qe pershkrun ndjenjat qe i kam ndaj teje... Ty oj Nanë, ty te du ma shume se veten... Zoti, qofte me ty gjithmone, e ty urime o shpirt prej loqkes t'zemres... Te don Sugari.”, ka shkruar ai në instagram.

(Kosova Sot)

1 orë e 35 minuta më parë
19/06/18