Dhurata Dorës i shqyhen pantallonat? (Foto) - VIP - Kosova Sot
Dhurata Dorës i shqyhen pantallonat? (Foto)

Dhurata Dorës i shqyhen pantallonat? (Foto)

Këngëtarja Dhurata Dora verën e kaluar e ka përmbyllur me hite të mëdha. Ajo mundohet që të sjellë risi në paraqitjet e saj dhe këtë gjë e arrin.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një video në Instagram dhe duket në formë, shkruan gazeta Kosova Sot Online.

Format e trupit të tonifikuar bëjnë që Dhurata të jetë një ndër femrat e estradës më ‘’In’’ në skenën vendore.

(Kosova Sot)

 

💙😚

A video posted by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀DHURATA | DORA (@dhuratadora) on

9 orë e 28 minuta më parë
22/05/18