Jam rrezitë, qysh mu dallu ndryshe (Foto) - VIP - Kosova Sot
Jam rrezitë, qysh mu dallu ndryshe (Foto)

Jam rrezitë, qysh mu dallu ndryshe (Foto)

Millie Mackintosh lë gojëhapur të pranishmit te “London Fashion Week Men”,tranmseton gazeta Kosova Sot.

Së fundmi, ajo ishte kënaqur në udhëtimin ku ishte kënaqur nëpër plazhe në Kejp Taun, të Afrikës Jugore. Atje ishte së bashku me të dashurin e saj, Hugo Taylor. Por, këtë të hënë mbrëma, Millie Mackintosh ishte kthyer në tokën britanike derisa kishte dalë dhe kishte marrë pjesë në ngjarjen “London Fashion Week Men”, e organizator për natën ku ishin prezantuar veshjet e meshkujve ishte “GQ”. Ish- ylli nga “Made In Chelsea”, kishte hequr të gjitha barrierat në lidhje me veshjen, duke mahnitur me një kombinezon gjysmë të tejdukshëm. Veshja e saj që binte fort në sy, bukuroshes 27 vjeçe ia kishte ekspozuar tenin e rrezitur, falë dekoltesë së thellë. Këmbët e saj të bukura kishin përjetuar momentin e lavdisë, derisa flokun e kishte rregulluar në mënyrë të përsosur. Grimin e kishte në minimum, kështu që kishte lejuar që çehrja e saj të fliste vetë.

(Kosova Sot)

Passion for fashion: Millie Mackintosh attended the London Fashion Week Men's closing night dinner, hosted by GQ, at MNKY HSE on Monday nightPassion for fashion: Millie Mackintosh attended the London Fashion Week Men's closing night dinner, hosted by GQ, at MNKY HSE on Monday night

7 orë e 13 minuta më parë
22/05/18