Blici e 'zhvesh' (Foto) - VIP - Kosova Sot
Blici e

Blici e 'zhvesh' (Foto)

Christina Milian mahnit me veshjen gjatë premierës "Live By Night" Ajo është një eksperte e vërtetë, që me dukjen e saj bën të tjerët ta kthejnë kokën dhe ta shijojnë bukurinë e saj nga distanca. Christina Milian ishte e veshur me një fustan që dukej transparent derisa shumë fotografë po shkrepnin blicin e tyre, në premierën e "Live By Night", në Los Anxhelos, transmeton gazeta Kosova Sot.

Aktorja e bukur 35 vjeçe ishte përcaktuar të dilte pa sytjena, e veshur me fustanin e bukur, derisa kishte një korset. Fustani me mëngë të gjata, por i gjatë edhe deri në dysheme, që ishte i zbukuruar me bizhuteri të arta, kishin theksuar secilën linjë të Christina-s. Nëna e një fëmije ka tërhequr vëmendje me flokun e saj me ngjyrë të zezë, mirëpo gjithë vëmendjen e kishte tërhequr fustani. Krijuesja e "Dip It Low" kishte aksesorë minimalë, një palë vathë, shumë unaza dhe një çantë të artë. 

(Kosova Sot)

Sheer delight! Christina Milian wore an eye-popping display at the Live By Night movie premiere on Monday as she flaunted her ample assets in a sheer sequined gownSexy: The floor-length dress hugged at the 35-year-old actress' every curveI have arrived! The mother-of-one left little to the imagination as she opted to go bra-less, flashing her ample chest

6 orë e 48 minuta më parë
22/05/18