Hijeshon modën italiane (Foto) - VIP - Kosova Sot
Hijeshon modën italiane (Foto)

Hijeshon modën italiane (Foto)

Gigi Hadid thekson linjat trupore derisa paraqitet në fushatën e brendit italian të modës "Max Mara"

Pa kurrfarë dyshimi, ajo është një nga modelet më të lakmuara në botë. Dhe, Gigi Hadid e ka dëshmuar edhe kësaj here përse është njëshi në këtë biznes gjatë fushatës së saj të fundit, kësaj radhe për shtëpinë italiane të modës "Max Mara", transmeton gazeta Kosova Sot.

Modelja e bukur 21 vjeçe, përmes veshjes kishte treguar secilin milimetër të fizikut të saj, me sytjenat dhe getet e tejdukshme. Gigi u duk sensacionale për fushatën e re, në të cilën ajo qëndron e shtrirë me këmbët e saj të mbështetura për muri derisa ia kishte ngulitur sytë kamerës. Me sytjenat pikante dhe linjat e saj trupore, ajo edhe pse në një pozitë si kjo, të shtrirë, gjërat për shtëpinë e modës po i dërgonte shumë lart. Getet e bukura me panele të tejdukshme ia kishin mundësuar theksimin e këmbëve të saj të gjata. 

(Kosova Sot)

Sizzling: Gigi Hadid proved just why as she pulled out her modelling big guns in her latest campaign shoot, this time for Italian fashion house Max MaraCurly girl: The 21-year-old esteemed fashionista showed off every inch of her lithe physique in a bandeau bra with sheer panelled leggings

7 orë e 59 minuta më parë
26/05/18