Kelly vs Pamela (Foto) - VIP - Kosova Sot
 Kelly vs Pamela (Foto)

Kelly vs Pamela (Foto)

Kelly Rohrbach mahnit me kostumet e kuqe për orlin e saj të ri te “Baywatch”,transmeton gazeta Kosova Sot.

Ajo ka një detyrë mjaft të vështirë, futjen në këpucët e CJ Parker – rojës ikonike të aktruar më parë nga bukuroshja Pamela Anderson, në seritë “Baywatch”, gjatë viteve 1990. Dhe, Kelly Rohrbach pa kurrfarë dyshimi kishte vulosur personazhin e saj për filmin e ri “Baywatch”. Modelja e “Sports Illustrated” ka treguar linjat e saj mahnitëse për freskimin e filmit të serive televizive të David Hasselhoff. Kelly shfaqet me një palë biline pak a shumë të ngjashme sikurse të Pamela-s, derisa nga përpara paraqet një zinxhir të artë. Derisa po xhirohen seritë, bukuroshja Kelly është parë teksa po vraponte nëpër plazh, në xhirim të ngadalësuar.

(Kosova Sot)

As they were: Pamela pictured in her iconic swimsuit alongside co-stars Alexandra Paul and David Charvet 

TV throwback: Rising star Kelly sports a smiliar swimsuit to Anderson's in the clip

Running in slo-mo: Kelly Rohrbach showed off her stunning figure in the iconic red swimsuit in the trailer for the new Baywatch movie 

 

 

19 orë e 31 minuta më parë
22/05/18