Ishalla po i del nafaka! - VIP - Kosova Sot
Ishalla po i del nafaka!

Ishalla po i del nafaka!

Selena Gomez puthet në publik me Abel Tesfaye,transmeton gazeta Kosova Sot.

Që të dy kanë ish-at e falshëm, por me sa duket Selena Gomez dhe “The Weeknd” kanë ecur tutje nga lidhjet paraprake dhe kanë gjetur dashurinë së bashku. Për befasi, çifti i ri ishte parë teksa putheshin së bashku në publik, derisa ishin larguar nga Santa Monika pas takimit të përcjellë me darkë. Bukuroshja e muzikës pop, 24 vjeçe, është ngjitur me reperin kanadez, 26 vjeç, duke hedhur duart përreth tij derisa ishin larguar nga restoranti. Selena po buzëqeshte gjithë kohës derisa po dhuronte shumë puthje për dashurinë e saj të re, “Weeknd” – emri i tij i vërtetë Abel Tesfaye. Secili kishin enë të veshur në xhinse dhe xhaketë dhe kapelë bejsbolli. “Weeknd” është ndarë prej Bella Hadid, 20 vjeçe, me të cilën ishte në lidhje për dy vite, derisa Selena, natyrisht, ishte në lidhje me Justin Bieber.

(Kosova Sot)

0111-selena-gomex-the-weeknd-kissing-photos-launch-4Surprise! Selena Gomez and The Weeknd (pictured on stage together at the 2015 Victoria's Secret Fashion Show) have been spotted kissing and hugging after a dinner date togetherHis muse? The Canadian artist bowed down in homage to the former Disney starlet at the show that took place in new York in November 2015

21 orë e 12 minuta më parë
26/05/18