Edhe pse ajo u martua , Cozman nuk e harron Tunën (Foto) - VIP - Kosova Sot
Edhe pse ajo u martua , Cozman nuk e harron Tunën (Foto)

Edhe pse ajo u martua , Cozman nuk e harron Tunën (Foto)

Këngëtarja Tuna, dje u pa me fustan nusërie, dhe pranoi urime.

Sipas te gjitha gjasave ajo ka lidhur kurorë me të dashurin e saj Patris Berishën, shkruan Kosova Sot Online.

Por, ish I dashuri I saj, poashtu këngëtar si duket nuk e ka harruar edhe “zogun”.

Kjo pasi Cozman në profilin e tij në Instagram, ende mban fotografi ku janë së bashku me këngëtaren.

(Kosova Sot)

 

 

Swiss Time..... #AVALONCLUB

A photo posted by COZMAN - BABASTARS (@cozman) on

 

20 orë e 2 minuta më parë
26/05/18