Linda turpërohet kur fol për seks (Video) - VIP - Kosova Sot
Linda turpërohet kur fol për seks (Video)

Linda turpërohet kur fol për seks (Video)

Linda Morina për pakë kohë ka arritur ta marrë vëmendjen e mediave, raporton Gazeta Kosova Sot Online.

Ajo përveç Kosovës tani është e pranishme edhe në media e Shqipërisë.

Mbrëmë linda ka qenë e ftuar në news tv ku është pyetur për martesën dhe seksi,

Në pyetjen se çfarë do ti thoshte bashkëshortit nëse ai do ta braktiste Linda është përgjigjur kështu: “ Nëse burri do të më lente unë i kisha  thanë shko në rrotë të sames”.

Për më shumë shikoni videon.

(Kosova Sot)

1 orë e 52 minuta më parë
22/05/18