Rita Ora shpëton nga një breshër plumbash (Foto) - VIP - Kosova Sot
Rita Ora shpëton nga një breshër plumbash (Foto)

Rita Ora shpëton nga një breshër plumbash (Foto)

Disa orë më parë në një zonë të pasur të Londrës pati breshëri armësh nga xhami i një makine dhe viktima mund të kishte qenë këngëtarja e njohur me origjinë nga Kosova Rita Ora.

Policia britanike pushtoi Square Colville në Notting Hill pasi një person filloi të shtinte me armë nga xhami i makinës së tij.

Ajo kaloi në zonë duke shijuar një pije freskuese disa minuta para se personi që gjendej në makinë të hapte zjarr.

Personi ende i paidentifikuar hapi zjarr rreth orës 2 të drekës në Colville Gardens, W11.

Sipas oficerëve të policisë nuk ka patur asnjë të lënduar.

Policia po vazhdon me hetimet pasi plumbat kaluan përmes një shtëpie në katin e parë.

(Kosova Sot)

Image
Image
Image

 

21 orë e 15 minuta më parë
21/05/18