Hiç nuk po plaket - VIP - Kosova Sot
Hiç nuk po plaket

Hiç nuk po plaket

Melanie Sykes, 46 vjeçe, me një "selfie" tregon se po përtërihet. Ajo po kënaqet me statusin si një nënë e suksesshme e dy fëmijëve dhe një karrierë të suksesshme në fushën modës, e të gjitha këto i arrin falë një regjimi në ushqim dhe ushtrime.raporton Gazeta Kosova Sot

Dhe, Melanie Sykes ka treguar frytet e këtyre regjimeve, derisa ishte në palestër duke ofruar një "selfie" shumë të bukur. Bukuroshja nga Bodington ka treguar çehren e hatashme, megjithëse është 46 vjeçe. Në mbishkrimin, që e kishte përcjellë foton e saj, ajo kishte shkruar 'Puna në shtëpi sot popull'. Prezantuesja e bukur televizive ka rrezatuar me buzëqeshjen e saj, duke treguar barkun e rrafshët dhe belin e hollë, veshur me një palë sytjena pink.

(Kosova Sot)

Image
Image
Image

 

11 orë e 12 minuta më parë
19/06/18