Angela Martini përshëndet nga Londra me këtë foto seksi (Foto) - VIP - Kosova Sot
Angela Martini përshëndet nga Londra me këtë foto seksi (Foto)

Angela Martini përshëndet nga Londra me këtë foto seksi (Foto)

Bukuroshja shqiptare Angela Martini është ndër modelet shqiptare më të mira dhe më të njohura.

Ajo është në ballinat e shumë revistave ndërkombëtare, shkruan Kosova Sot Online.

Së fundmi ajo po qëndron në Londër prej nga dhe ka ndarë një foto shumë seksi.

(Kosova Sot)

 

 

🍂

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

38 minuta më parë
26/05/18