Ja si duket Shkendije Mujaj 48 orë pa gjumë! (Foto) - VIP - Kosova Sot
Ja si duket Shkendije Mujaj 48 orë pa gjumë! (Foto)

Ja si duket Shkendije Mujaj 48 orë pa gjumë! (Foto)

Shkendija Mujaj nihet si njëra prej këngëtareve më provokative por të njejtin kohë edhe më seksi. 

Ajo së fundi ka postuar një foto në Instagram ku sipas saj ajo ka qenë 48 orë pa gjumë.Pavarsisht asaj ajo dukej mjaftë e kfjellur nga natyra dhe shumë provokative, me shfaqjen e gjoksave të saj bombastik, trasmeton gazeta Kosova Sot

(Kosova Sot)

 

Image

 

7 orë e 59 minuta më parë
21/06/18