Lindja e hijeshoi (Foto) - VIP - Kosova Sot
Lindja e hijeshoi (Foto)

Lindja e hijeshoi (Foto)

Katherine Heigl po shkëlqente në premierën e filmit bashkë me bashkëshortin, derisa linjat i theksoi përmes fustanit të bardhë,transmeton gazeta Kosova Sot.

So in love: Katherine Heigl, 38, and her husband Josh Kelley, 37, couldn't have looked happier as they cuddled up together on the red carpet at the premiere of Unforgettable on Tuesday

Ajo ishte shmangur paksa nga tepihu i kuq, pasi kishte lindur fëmijën e saj në dhjetor të vitit të kaluar. Dhe, Katherine Heigl, 38 vjeçe, u kthye e fortë si kurrë më parë për të marrë pjesë në premierën e Hollivudit, për filmin më të ri “Unforgettable”, bashkë me bashkëshortin e saj Josh Kelley, 37 vjeç.

Simply stunning: The former Grey's Anatomy star proved she is already back in shape after giving birth four months ago in an elegant off-the-shoulder white gownSimply stunning: The former Grey's Anatomy star proved she is already back in shape after giving birth four months ago in an elegant off-the-shoulder white gown

Dhe, u duk se arritja e djalit të tyre në jetë kishte sjellë edhe më shumë dashuri në jetën e tyre, e kjo u reflektuar edhe në tepihun e kuq. Këngëtari Josh nuk po mund t’i hiqte dot duart nga gruaja e tij dhe ishte përkujdesur që Katherine t’i qëndronte pranë, derisa bashkë po pozonin për shumë fotografë. Ajo dukej e bukur si kurrë më parë e veshur me fustanin e bardhë, të cilin e kishte kombinuar me vath diamanti.  

(Kosova Sot)

1 orë e 22 minuta më parë
19/06/18