Zaimina reklamon të pasmet (Foto) - VIP - Kosova Sot
Zaimina reklamon të pasmet (Foto)

Zaimina reklamon të pasmet (Foto)

Këngëtarja Zaiminia Vasjari ishte ajo qe mori një unazë fejese dhe lule në Maldive,shkruan gazeta Kosova Sot.

Ende nuk dihet se kush e ka fituar zemrën e këngëtares por padyshim ajo mbetet një nga më të pëlqyerat të estadës.

Ajo në foton e fundit shihet me poza përvëluese.

(Kosova Sot)

 

 

#unforgettable | @zaimina_vasjari_store

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

7 orë e 21 minuta më parë
22/05/18