“E pranoj hapur, në dasmë kam edhe burrin, edhe dashnorin”, këngëtarja shqiptare shtang të ftuarit (Video) - VIP - Kosova Sot
“E pranoj hapur, nė dasmė kam edhe burrin, edhe dashnorin”, kėngėtarja shqiptare shtang tė ftuarit (Video)

“E pranoj hapur, nė dasmė kam edhe burrin, edhe dashnorin”, kėngėtarja shqiptare shtang tė ftuarit (Video)

Aurela Gaçe, njihet per sensin e saj te humorit. Por kjo qe ka ebre ne dasmen e saj duket se e kalon cdo fantazi. Ne nje interviste në emisionin e moderatorit nga Kosova, Labit, Aurela ka rrëfyer shakanë që ka bërë në dasmën e saj, kur ka rrëmbyer mikrofonin dhe ka deklaruar se është e vetmja që në dasmë ka dhe burrin dhe dashnorin.

“Une kisha ne nje salle edhe burrin edhe dashnorin, he kujt ja mban te dale Me hapur se kaq?”, shkruan ajo në profilin e saj.

(Kosova Sot)

6 minuta më parë
19/02/18