A thua ku është ulur? (Foto) - VIP - Kosova Sot
A thua ku është ulur? (Foto)

A thua ku është ulur? (Foto)

Rihanna "kall" qytetin e modës në Itali. Ajo njihet për shfaqjet në skenë, si unike që është, për stilin dhe modën dhe, Rihanna ishte përkujdesur që edhe kësaj radhe të linte gjurmë me mënyrën e veshjes së saj, kur u paraqit në qytetin e modës në Milano, transmeton gazeta Kosova Sot.

B**** better have my trousers: Rihanna wore a white leotard with leather chap boots which revealed a glimpse of her derriere as she stormed the stage in Milan on Saturday nightStunning: The 29-year-old was pictured wearing a very racy all-white ensemble as she performed her Anti World tour at the San Siro Stadium

Bukuroshja 29 vjeçe ishte veshur me të bardha derisa kishte performuar në turin "Anti World", që ishte mbajtur në stadiumin "San Siro Stadium". Ajo, linjat e saj i kishte futur në një veshje të bardhë, derisa gjithçka kishte kombinuar me një palë çizme prej lëkure. Dizajni seksi kishte prerje në fundshpinën e saj, derisa kishte treguar një "trohë" nga prapanica e saj derisa po performonmte para turmës së etur për zërin e saj. Flokun e errët e kishte të lirë derisa kishte buzëkuq të errët. 

All in the details: Her talons were painted a matching white colour with every detail considered when it came to her stage look

(Kosova Sot)

16 orë e 56 minuta më parë
24/06/18